Zrození třetího světa


Zrození třetího světa (Autor: VojtykCZ)

         Máme to tu zase. Rok se s rokem sešel, druhé narozeniny Kaktusu se kvapem blížily a z rukou Minecraftových vývojářů k nám dorazila zbrusu nová verze naší nejoblíbenější hry, 1.17. Již podruhé v historii Kaktusu přišel čas vstoupit do nového, širého světa, kde čeká spoustu nových míst, příležitostí a zábavy.

            Jak tomu tak bývá, i na konci této mapy bylo hráčům řečeno, aby se všichni seřadili vedle sebe na náš překrásný spawn, a společně vytvořili skupinovou fotografii společně s Admin Teamem. Kdo by však čekal, že vše proběhne tak hladce? Po dokončení fotografování všechny vyhodila do vzduchu jakási magická síla, která je za pár okamžiků stáhla opět dolů… Spawn byl však jiný, než jsme si ho pamatovali. Zpoza horizontů obchodů se začaly vynořovat příšery nevídaných rozměrů. Začala totiž doba anarchie.

            Ke konci druhého světa jsme totiž opět upustili od stereotypních smutečních průvodů a ponurých karů. Místo toho bylo hráčům umožněna jedinečná šance. Pravidla na posledních pár desítek hodin přestala existovat, a bylo jen na nás, jak moc si užijeme konečnou demolici základen, spawnu nebo komunitních míst, vzájemné souboje magickými zbraněmi z rukou Admin Teamu nebo společnou soudržnost v této těžké době.
            Klid zbraní zavládl až v pozdním odpoledni 25. června, kdy byli nedočkaví hráči vypuštěni do zcela nového a mírumilovného světa. Naše nadšení z nové mapy však dostalo úplně nové rozměry, když jsme se zakutali do země. Místo toho, abychom bloudili po nudných, hubených jeskyních mnoha hráčům spadla brada, když se před nimi otevřel temný komplex gigantických podzemních prostor, který přímo vyzařoval touhu po tom být objeven. Server byl totiž mimo jiné obohacen Caves&Cliffs Prewiev datapackem, díky kterému si můžeme již v této verzi projít ty krásné jeskyně, kterých bychom se jinde dočkali až v zimě.
            Díky experimentální generaci jeskyní se tedy z Kaktusu stává ještě jedinečnější místo. Místo, kde si společně můžeme oddychnout, pracovat na společných projektech, nebo zejména navazovat nová přátelství. Každý z hráčů má na Kaktusu své místo, a velmi rádi ho ve svých řadách uvítáme a přijmeme. Nesmutněte tedy, že do předchozího světa již není přístup, radujme se z těch všech nových příležitostí, které na nás čekají v tomto světě. Už se nemůžeme dočkat, co všechno společně zažijeme a jakou podobu hráči této mapě utvoří společnými silami! 🙂

Translate »